Hledat
0 ks v košíku
0 Kč
Přihlásit
Hlavní stránka


Dveřní objektové kliky FSB

 

 

Made in Germany“ je stejně jako dříve značkou kvality, na kterou můžeme být pyšní: dveřní a okenní kování FSB se vyrábějí v Brakelu a jsou tak zboží německého původu. Osvědčení o původu (Certificate of Origin) a dlouhodobé prohlášení dodavatele pro zboží s preferenčním původem podle nařízení ES č. 1207/2001 Vám vystavíme na vyžádání.

Certifikace podle ISO 9001 jako požadovaný předpoklad pro účast na veřejných soutěžích je pro FSB právě tak samozřejmá jako i validace podle ekologického auditu Evropské unie a jako certifikace podle ISO 14001.

Samozřejmostí pro vysoce rozvinutou společnost jsou právě tak vysoce vyvinuté produkty. To právě souvisí s trvalostí rozvoje. Dveře a okna provázejí nás, člověka, po několik desetiletí. To je dostatečný důvod, aby se u těchto produktů nedbalo pouze na materiál, design a techniku, nýbrž i na dlouhou životnost.

Kování, které pouze odpovídá normě, není nutně stejné jako naše výrobky. Proč můžete důvěřovat výrobkům FSB, bychom Vám chtěli vysvětlit na následujících stránkách, neboť kvalita je měřitelná.

 

Dveřní objektové kování EFB 

 

V této nabídce naleznete prémiové kování určené pro objektové dveře .

Všechny nabízené modely dveřních klik jsou vhodné pro instalaci do velmi zatěžovaných prostor jako školy, hotely, nemocnice, budovy veřejné správy a jiné objekty kde je předpokládaná vysoká frekvence používání dveří .

Dveřní kliky jsou vyrobeny v Německu společností Süd-Metall Beschläge GmbH a splňují certifikaci dle normy EN 1906 .

Hlavní vlastnosti Objektových dveřních klik EFB :

Dveřní kliky jsou vyrobeny dle EN 1906 se zatížením ve 3. nebo 4. objektové třídě. 
2 let záruka na funkčnost sestavy u obou objektových tříd
Klika vždy pevně spojená s rozetou  a pružinou
Extra rychlá, patentovaná bajonetová montáž klik na dveře . Díky tomuto systému montáže jsou eliminovány chyby při instalaci
Kovová spodní konstrukce pod rozetou
Modely vyrobené ve 4. objektové třídě testováno na 1,2 milionu otevíracích cyklů. Kování certifikované ve 4. objektové třídě je vyrobeno z nerezové oceli 4A, která je vhodná do agresivních prostor jako , bazény, sauny nebo přímořské oblasti.

Modely  vyrobené ve 3. objektové třídě vůbec nemají imbusové šrouby v klikách

Příznivá cena  - vhodné pro použití do objektů, které mají omezený rozpočet ale je vyžadována vysoká odolnost kování.

Možnost dodání i pro požární dveře dle EN 1634-2, DIN 1827

 

© 1998-2023 Objektové kování pro dveře - EFB spol s.r.o.
Tel.: +420-608 330 651 | e-mail: info@objektovekovani.cz
home | mapa webu | kontakty | A